گالری آرامه

| طراحی و ساخت و فروش زیورآلات طلا

شرایط کلی دوره

General terms of the course

ثبت نام دوره آموزشی

سرفصل‌های دوره

Course topics

این دوره مناسب چه افرادی هست؟

دو ویژگی خیلی مهم است که شرکت کنندگان این دوره باید داشته باشند

اول مشتاق و علاقه مند به یادگیری این نوع مهـارت ها باشند
دوم اینکه شخصیت اقدام گرایی در دوره داشته باشند به این معنی که جلسات را در روز های مشخص شده در تقویم بینند و همچنین تمرین های هر جلسه را انجام و در زمان مشخص شده ارسال نمایند
در غیر این صورت هیچ پیش زمینه ای برای شرکت در این دوره نیاز نیست. اگر به زیور آلات و طلا علاقه دارید و قصد دارید کسب و کار شخصی خودتان را در اینستاگرام راه اندازی کنید و حاضر هستید زمان کافی برای آموزش دیدن و اجرای تمرین ها اختصاص بدهید ، این دوره به شما کمک میکند تا در طول دو ماه صاحب برند و گالری طلای خود بشوید

در این جلسه که به نوعی جلسه مقدمه می باشد علاوه بر اینکه با داستان مهدیس و آرامه آشنا میشوید، ساختار دوره و استراتژی آن جهت درک بهتر شما و گرفتن نتیجه بهتر، توضیح داده می شود.

در این جلسه با 7 مرحله از نقشه راه این مدل کسب وکار و به رسیدن به درآمد آشنا می شوید که دید جامعی از این بیزینس به شما می دهد.

این جلسه درباره خلق برند گالری شماست که با توضیحاتی درباره نام و شکل تجاری، هویت برندتان را نهایی کرده و پیج اینستاگرام گالری خودتان را ایجاد میکنید.

در این جلسه بصورت تخصصی و البته ساده تکنیک های طراحی هم بصورت دستی و هم اجرای طراحی در نرم افزار کورل را یاد میگیرید.

در این جلسه در مورد انواع زیورآلات، انواع مدل های ساخت و اصول سفارش به کارگاه یاد میگیرید. و همینطور یک فایل PDF قرار دارد که با ابزار مونتاژ و همینطور برخی از سنگ ها و قفل های پر کاربرد نیز آشنا می شوید.

در این جلسه با نحوه کار با ابزار آشنا می شوید و مونتاژ کردن انواع محصولات گالری را یاد میگیرید.

در این جلسه تکنیک هایی را یاد میگیرید که بدون تجهیزات خاص و هزینه ای، فقط با گوشی موبایل و نور طبیعی بهترین عکس ها را از محصولات بگیرید تا بتوانید برای پیج اینستاگرامتان تولید محتوای حرفه ای کنید.

در این جلسه یاد میگیرید چطور قبل و یا در زمان ثبت سفارش مشتری، قیمت حدودی را اعلام کنید و در بخش دوم روش های قیمت گذاری را یاد میگیرید تا در نهایت که محصول آماده ارسال شد، مبلغ فاکتور را محاسبه و صادر کنید.

در این جلسه یاد میگیرید پیج اینستاگرام خودتان را حرفه ای پیش ببرید و تجربه هایی که بعد از چندین سال درآمدزایی در اینستاگرام به دست آمده را با شما به اشتراک می گذاریم که شما را از هر دوره اینستاگرامی دیگر بی نیاز می کند.

در این جلسه روش های تبلیغات و جذب مخاطب آموزش داده می شود و تجربیات خودمان را که بعد از حدود یک میلیارد تومان اجرای تبلیغات بدست آمده را با شما به اشتراک میگذاریم.

در این جلسه یاد میگیرید چطور در ارتباط با مشتریان احتمالی خودتان بصورت حرفه ای مذاکره کنید تا فروش اتفاق بیفتد.